• Režim ŠKD

• Zápis dieťaťa do ŠKD je dobrovoľný.Po vydaní rozhodnutia riaditeľky školy o prijatí dieťaťa do ŠKD je dochádzka dieťaťa do ŠKD povinná. V prípade závažného alebo opakovaného porušovania školského poriadku môže riaditeľka školy ukončiť dochádzku dieťaťa jeho vylúčením z ŠKD.

Prevádzka ŠKD je v dňoch školského vyučovaniaod 6.00 hod. do 7:40 hod. (ranný klub) a od skončenia vyučovania do 16.30 hod. (hlavná činnosť).

ŠKD môže navštevovať iba dieťa, ktoré má riadne uhradený príspevok. Príspevok do ŠKD sa neuhrádza, ak zákonný zástupca  žiaka o to písomne požiada riaditeľku školy a písomne predloží doklad o tom, žeje poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi podľa osobitného predpisu, alebo ak sa žiak nezúčastní výchovno-vzdelávacieho procesu v ŠKD ani jeden deň v mesiaci. Zákonný zástupca môže ospravedlniť neprítomnosť dieťaťa z dôvodu ochorenia, resp. výskytu prenosnej choroby v rodine alebo v jej blízkom okolí.Je povinný včas oznámiť túto skutočnosť, príslušnej pani vychovávateľke ŠKD oznamom cez EduPage.

Deti odchádzajú z ŠKD hlavným vchodom v sprievode zákonného zástupcu, alebo ním poverenej osoby vo vopred písomne uvedenom čase, ktorý vyznačí zákonný zástupca v zápisnom lístku dieťaťa, alebo v slovníčku ŠKD (uvedie sa dátum a čas odchodu, podpis zákonného zástupcu).

Vstup do budovy školy bude uzavretý po celý čas prevádzky ŠKD. Zákonným zástupcom, ktorých deti navštevujú náš školský klub (ŠKD), umožníme vstup do budovy školy za účelom prevzatia dieťaťa z rúk vychovávateľky s podmienkou, že sa zapíšu do evidencie návštev, kde uvedú dátum a čas svojho príchodu a odchodu, svoje meno a meno dieťaťa, ktoré idú vyzdvihnúť. Aj naďalej budú mať možnosť prevziať dieťa aj na telefonické požiadanie prostredníctvom zamestnanca na mieste prvého kontaktu (t.č. 0911 282 927). Žiadame vás, aby ste zmenu odchodu dieťaťa z ŠKD vždy vopred písomne zapísali deťom do slovníčka, s príslušným dátumom a podpisom rodiča. V prípade náhlej zmeny odchodu dieťaťa je možné kontaktovať vychovávateľku aj oznamom cez EduPage. Prosíme vás, aby ste túto službu využívali len výnimočne.

Ďakujeme vám za pochopenie a rešpektovanie uvedených pokynov.

Prajeme vám aj deťom veľa radostných chvíľ, pohody a úspechov počas celého školského roka!